Skip to content

Nada Girlfriend

Noormees nimega Nada tahtis väga leida endale girlfriendi nende valgete naiste seast, kes käisid tema kodukülas vaatamas templeid, mis olid seal olnud juba iidsetest aegadest saadik. Tema sõbral Manjil, kes oli 27 aastat vana ja ärimees, oli olnud juba 54 tüdrukut (nii ta vähemalt väitis). Praegu käis Manji neiuga Inglismaalt. Ka Nada unistas just sellisest naisest: valgenahalisest, siniste silmadega ja suurte rindadega rikkast eurooplannast. Kui tal oleks selline tüdruk, siis oleks ta otsemaid parem kõigist teistest kohalikest noormeestest. Ta tõuseks kõrgemale oma kastist ja pääseks elus edasi. Nada uuris ettevaatlikult mõnede meesturistide käest ja küsis ka sõber Manjilt, mida ta peaks tegema, et saada endale valget girlfriendi. Külas räägiti küll, et lääne naised on väga lahked seksi osas ja kergesti kättesaadavad, kuid kõik Nada lähenemiskatsed naissoost turistidele olid siiani tühja jooksnud. Sõber Manji soovitas kindlat nippi: ütle, et oled just kaotanud oma armastatu ja oled väga kurb! Kaastunne avab tee naiste südamesse. Üks turist soovitas tüdrukutele komplimente teha ja nende ilu kiita. Üks teine aga andis nõu romantilisi lugusid rääkida. Nada pani kõik tarkused hoolega kõrva taha ja jäi sobivat juhust ootama.

Ühel õhtul, kui ta jälle mööda tolmust külatänavat lonkis, märkas ta eemal sobivat heledajuukselist ja valge nahaga tüdrukut, kes oli juba kohalike poiste poolt sisse piiratud. Nada mõtles:”Kas nüüd, või mitte kunagi!” Ta tõukas eemale lähimad külapoisid, trügis neiuni ja jõudnud temaga silmitsi, ütles ühe hingetõmbega: ”Küll oled sa kaunis, mu valge neid! Su silmad on kui pärlid, su rinnad on kui kaks mäekuplit, su puusad on kui metshirvel, su tuharad on pehmed ja vetruvad! Mina olen Nada ja ma olen väga kurb, sest minu armsam on mu maha jätnud ja läinud teisega!!! Tule minuga ja ma räägin sulle romantilise loo sellest, kuidas Shiva naine Parvati armus ahvjumal Hanumani!!!!“

Selle koha peal peal pöördus tüdruk, kes siiani oli jahmunult kuulanud, ümber ja tormas minema. Nada jäi talle õnnetult järele vaatama. “Arvatavasti ei saanud ta minu inglise keelest piisavalt hästi aru,” mõtles ta. “Pean veel hoolega hääldust harjutama, kui tahan, et mu unistus kord täide läheks”.