Skip to content

Maailma päästmine

Frank Kesselwasser oli Roosisisti Vennaskonna poolt valitud täide viima tähtsat ülesannet. Ta pidi määratud tunnil olema Indias, väikeses Gocarni linnakeses ja sooritama teatud salajased toimingud. Frank kuulus Valge Vennaskonna kümnendasse ja viimasesse põlvkonda. Ootamatult oli ta elu muutunud, kui ta 33. aastasena oli kutsutud Roosiristi loozi. Skeptilise ja üleolevana läks ta määratud ajal määratud kohta ja pärast tavapäraste rituaalde läbitegemist leidis ennast ootamatult uuest ja teistsugusest maailmast. Frank sai valgustatuks. Ta oli valitud nende meeste ja naiste hulka, kes põlvkond põlvkonna järel hoidsid alal iidseid tarkusi ja viisid täide Plaani – Plaani, mis pidi lõppema inimkonna parandamisega ja õiglase ning helge maailmakorra võidule pääsemisega. Franki ülesanne oli üks paljudest lülidest ketis, mis kokku moodustasid tingimused otsustavaks pöördeks. Määratud tund hakkas kätte jõudma ja kõik märgid ennustasid ja näitasid, et soodne aeg on saabunud.

Nüüd seisis Frank koos hindust preestriga kesk südaöist pimedat templit ja ootas. Kuigi oli öö, oli siiski lämmatavalt palav. Ka templi paksud kiviseinad ei suutnud leitsakut leevendada. Kui täiskuu hakkas templi ainukesest aknast sisse paistma ja valgustas keset ruumi seisvat suurt kuju, mis kujutas Ganeshat, elevandipeaga jumalat, teadis Frank, et nüüd on õige aeg. Koos preestriga, kes samuti kuulus pühendatute hulka, hakkas ta rasket kuju paigast liigutama. Nad haarasid sellest kahelt poolt kinni ja kangutasid kõigest jõust. See ei olnud kerge, sest kuju oli päevaste rituaalide kestel kastetud ja määritud mee, õli ja jogurtiga. Nüüd oli keeruline libedal kivil kätele kindlat toetuspunkti leida. Kuju ei liikunud paigast. Veelkord pingutasid mehed – Ganesa all pidi olema kristall, mis täiskuust valgustatuna moodustab energiasamba. Äkitselt aga peatas hindu preester tegevuse ja hakkas midagi seletama, ise erutatult kätega vehkides. Frank ei saanud aru, ta ei osanud hindi keelt, kuid kui preester osutas akna suunas ja Frank sinna vaatas, siis ta mõistis, mida preester soovis ütelda. Aknal istus suur must ronk, varjates oma kehaga täiskuu. See oli Märk ja tähendas ainult ühte. Taas oli juhtunud midagi, mida vennaskond polnud osanud ette näha ja Plaani tuli edasi lükata. Aastateks, võib-olla aastasadadeks. Tohutu meeleheide valdas Franki. Ta oli väga lootnud ja hoolega valmistunud otsustavaks pöördeks. Raevunult haaras ta Ganesha londist ja omandanud hetkeks määratu jõu, tõukas kuju pikali, purustades selle väikesteks tükkideks. Kuukiir paistis üle musta ronga noka ja ümberkukkunud kuju jalamilt kasvas välja helendav sinakas sammas, mis näis kihisevat ja pulseeruvat. Kõik toimus väga kiiresti. Frank tuikus ja kaotades tasakaalu, haaras kätega sambast. Samal hetkel, kui ta seda puudutas, muutus ta kivikujuks. Talle kasvas elevandipea lõbusa naeratuse ja keerdus londiga. Ta varjas oma raske kivist kehaga kuukiire ja energiasammas vajus maasse tagasi.

Hindu preester lükkas uue Ganesha, endise Frank Kesselwasseri, tagasi kristalli peale. Valvama ja ootama järgmist võimalust, et viia ellu Plaan ja taasluua inimkond.